Poodi tingimused

Paradizo.ee veebipoe üldtingimused.

 1. Käesolevad tingimused kehtivad e-poest paradizo.ee kaupade ostmisel.
 2. Veebipoe paradizo.ee omanik on Paradiso homeline OÜ (registrikood 12973038) asukohaga Pärnu mnt 238, 11624, Tallinn, Eesti (edaspidi Paradizo homeline).
 3. Paradizo homelineil on õigus käesolevaid tingimusi muuta, teavitades sellest veebilehel paradizo.ee
 4. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad paradizo.ee veebipoest ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Hinnad, tellimine ja tasumine

 1. Kõik e-poe hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20% 
 2. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kaubast. Vajadusel lepitakse kliendiga eraldi kokku mööbli kokkupanekutasu. Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega ühendust kohaletoimetamise täpse aja kokku leppimiseks.
 3. Tooteid müüakse nii füüsilistele- kui ka juriidilistele isikutele.
 4. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.
 5. Tellimuse vormistamisel valige endale sobiv kohaletoimetamise viis ning kontrollige, kas arve aadressi ja tarne aadressi andmed on õiged. Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule “Esita tellimus.” Peale vajutamist nupule “Esita tellimus,” saadetakse kliendi e-posti aadressile tellimuse kinnitus ja arve.
 6. Kauba eest võib tasuda kas pangalinkiga või ülekandega.
 7. Ülekandega maksmisel, märkige selgitusse tellimuse number. Ettemaks tuleb tasuda vähemalt 50% ulatuses.
 8. Tarneaja arvestust alustatakse ettemaksu laekumisel Paradizo homeline kontole.
 9. Kui kliendi tellimust ei ole võimalik täita tarneaja jooksul, siis võtab Paradiso homeline OÜ kliendiga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või makstud raha tagastamise.
 10. Kliendi tellimus tühistatakse juhul, kui klient ei ole 3 päeva jooksul alates arve väljastamisest tasunud ettemaksu.
 11. Tellimuse täitmise tähtaeg sõltub tellitavatest toodetest. Tavaliselt tarneaeg on 4 kuni 10 nädalat. Eeldetavast tarneajast informeeritakse klient 1-3 päeva jooksul e-posti teel peale tellimuse vormistamisest.
 12. Kui kaup on Paradizo homeline Tallinna laos olemas, väljastatakse kaup laost 1-3 tööpäeva jooksul peale kogu ostusumma laekumist Paradiso homeline OÜ kontole. Oma tulekust palume informeerida meid e-posti aadressile info@paradizo.ee või telefonil +37255953732
 13. Ladu asub aadressil Peterburi tee 49 (hoovi sees).

Kauba tagastamine

 1. Klient võib e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14-päeva jooksul. Taganemisõiguse teostamise tähtaeg algab päevast, millal tooted on kliendile kätte toimetatud.
 2. Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-posti aadressile info@paradizo.ee märkides tellimuse või arve number, kauba kättesaamise kuupäev, ostja nimi ja telefoni number.
 3. Ostja peab kauba tagastama omal kulul hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Kaup tuleb tagastada Paradizo homeline lattu aadressil Peterburi tee 49, Tallinn.
 4. Tagastatav kaup peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.
 5. Pakendist välja võetud madratsile tagastamisõigus ei laiene hügieenilistel põhjustel (VÕS 53 lg 4 p 41).
 6. Toote tagastamise korral kantakse ostu eest tasutud summa Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul.
 7. E-poest ostetud kaupadele kehtib 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Paradizo homeline vastutab kaupade nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest kui mittevastavus oli olemas kauba ostjale üleandmise hetkel. 
 8. Paradizo homeline ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba mittenõuetekohase või mittesihipärase paigaldamise, kasutamise ja/või hooldamise tõttu.
 9. Küsimuste, probleemide või kaebuste korral võtke palun ühendust e-posti aadressil info@paradizo.ee
 10. Ostja ja Müüja vahelised vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kui Ostja ei ole nõus Müüja poolt pakutud lahendusega ja leiab, et tema õigusi on rikutud, võib ta esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon, mis asub Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon: 6201707 või e-post:info@tarbijakaitseamet.ee. Kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega on võimalik tutvuda Tarbijakaitseameti veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee

Privaatsus

 1. Paradizo.ee e-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
 2. Paradiso homeline OÜ kohustub mitte avaldama ostja isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud müüja partnerid, kes osutavad kauba kohaletoimetamise või muid ostja tellimuse korrektse täitmisega seotud teenuseid.